У Дніпрі завершують підготовку до опалювального сезону

У Дніпрі комунальники завершують роботи з відновлення магістральних теплопроводів.  Цього року замінили більш ніж 12 км підземних теплопроводів і повністю оновили теплоізоляцію наземних теплотрас завдовжки 16 км. 
Труби після укладання ґрунтують і фарбують для захисту від корозії, далі закутують утеплювачем та теплоізоляційним матеріалом, а потім накривають захисними бетонними лотоками.
Після завершення опалювального сезону тепловики провели гідравлічні випробовування, завдяки чому отримали план робіт на літо. Серед невідкладних  — заміна магістрального тепловоду вздовж вулиці Робочої. Він обігріває 171 багатоповерхівку, 5 шкіл і 6 дитсадків. Минулої зими мешканці скаржилися на її прориви.
"Коли торік цю теплотрасу передали на обслуговування комунальному підприємству «Теплоенерго», проблем було дуже багато. Востаннє реконструкція тут проводилася у 1985 році,  коли «Південмаш» запускав свою котельню. У 2018-му ми замінили труби на ділянці від будинку культури Машинобудівників до Каверинського ринку, цього року — від вулиці Каверіна до будинку № 71 на Робочій. Довжина цієї ділянки — 500 метрів, 300 з них ми вже зробили. Навіть провели роботи з благоустрою", — розповів заступник директора з виробництва КП «Теплоенерго» Сергій Білан.
Глибина прокладання теплової магістралі на ділянці — від 4 до 5 метрів. Щоб не пошкодити асфальт, труби протягують під землею. Комунальники обіцяють,  що новий трубопровід працюватиме без ушкоджень щонайменше 30 років.
"На заміну теплотраси вздовж вулиці Робочої використано 6 мільйонів гривень. Однак заборгованість споживачів перед КП «Теплоенерго» становить 730 млн гривень.  Уявіть лишень, скільки всього ми змогли б зробити, якби нам виплатили всі борги", — сказав Сергій Білан.
Також заступник директора КП «Теплоенерго» додав,  що до 10 вересня всі роботи завершать, а до 15-го комунальники вже отримають паспорт готовності до опалювального сезону. 
Загалом за три роки у житлових кварталах уздовж вулиці Робочої замінили понад 80% магістральних трубопроводів. У теплових пунктах і котельнях цього району майже повністю оновили насосне обладнання.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.