У Дніпрі триває зарахування дітей до дошкільних закладів освіти

Зарахування дітей до дитячих садків здійснює завідувач відповідно до списків, сформованих за результатами електронної реєстрації. Цей процес відбувається протягом усього календарного року, але переважно з осені, насамперед, це стосується відкриття груп для дітей раннього віку (2-3 роки). Про це під час прямої телефонної лінії 28 серпня повідомила завідувачка сектору дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Турчина.

«На 2019 рік в електронній черзі до садочків перебуває близько 9 тисяч дітей, з них понад 7 тисяч – зарахують. Наразі ще формується мережа і остаточну цифру матимемо на кінець вересня. Діти, які не потрапляють за своєю чергою до того чи іншого дитячого садка, можуть бути зараховані до іншого дошкільного закладу, де є вільні місця. За законом, першочергово до садка приймають дітей пільгових категорій. А загалом радимо усім батькам – тільки-но народилася дитина, одразу реєструвати її в електронну чергу, щоб вона вчасно пішла до садка», – розповіла представниця мерії.

Під час прямої телефонної лінії Оксана Турчина зазначила, – у Дніпрі діти з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, мають змогу бути у садочках. З вересня у 17 закладах дошкільної освіти працюватимуть інклюзивні групи, які відвідуватимуть 24 дитини. Для таких груп введено посаду асистента вихователя.

«У 77 дитячих садках функціонує 239 спеціалізованих груп для дітей з різними формами захворювань, в яких виховується понад 4 тис. дітей дошкільного віку. Це санаторні групи з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими формами туберкульозу, з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, захворюваннями серцево-судинної системи, хворобами органів травлення та спеціальні групи для дітей з вадами зору, мовлення, інтелекту, опорно-рухового апарату, психічного розвитку», – додала Оксана Турчина.

Довідка. У Дніпрі працює 175 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, а також один – державної форми та чотири – приватної. Також функціонує 34 навчально-виховні комплекси комунальної форми власності з дошкільними відділеннями та два – приватної форми.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.