Як у Дніпрі відзначають 28 річницю Незалежності України

24 серпня святкування 28-ї річниці Незалежності України традиційно проходить на Фестивальному причалі. З 10:00 тут розпочався фестиваль «Family Рicnic». Для мешканців міста організували  фуд-корт, ярмарок, дитячу анімацію, тир, пінне шоу та інші розважальні заходи. 
Дніпрянин Максим прийшов разом із дружиною та дітьми. Усі - вдягнені у вишиванки.
«Ми відпочиваємо всією сім’єю. Нам комфортно та приємно знаходитися сьогодні на набережній. За організацію свята дяка місцевій владі.  Вже послухали музику, перекусили, сфотографувалися, зараз прогулюємося. Дружина та діти задоволені, і це головне. Думаю, далі буде ще цікавіше. Вітаємо Україну з Днем Незалежності!», - розказує мешканець міста Максим. 
Гостя фестивалю Світлана разом з чоловіком спостерігає за сином, який вирішив постріляти у тирі. 
«Оскільки сьогодні таке приємне для нас всіх свято - День Незалежності держави - ми вирішили відзначити його разом з усіма на набережній. Наш син любить постріляти, ось зупинилися розважитися у тирі. Поки гуляли, встигли сфотографуватися, проплисти на кораблі, подивилися на змагання автозвуку та тюнінгу, чекаємо на виступи колективів міста», - ділиться враженнями жінка. 
Анатолій Барвінков, керівник ансамблю народного танцю «Колесо», каже, - поки прогулювався набережною, зустрів своїх вихованців, з якими приємно провів час.
«Я вбрався спеціально до свята, адже щороку обов’язково приходжу на набережну, щоб відчути радість людей. Подивитися, як святкує сьогодні молодь, відчути й себе молодшим», - розказав чоловік.
Крім цього на Фестивальному причалі влаштували офіційний етап чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу. До Дніпра з’їхалися 50 професійних машин з 20 міст України. 
«Змагання діляться на декілька категорій, перша - це визначення якісного звуку всередині авто, друга – максимальний звуковий тиск та категорія тюнінг - переробки та доопрацювання автомобілів. Якість звуку та тиск діляться ще на класи: новачок, любитель, професіонал. Перемагає той учасник, який набирає найбільшу кількість балів. Переможці етапу братимуть участь у чемпіонаті України, який відбудеться у вересні», - розповів про подробиці змагань головний суддя з автозвуку Андрій Дячук. 
Олександр, учасник з Дніпра, торік став чемпіоном України у класі «мультимедія 2.1 любитель» та у класі «ESQL Експерт». 
«Автозвук для мене хвороба у хорошому сенсі цього слова. Це заразно, якщо почав облаштовувати автівку, то завжди хочеться зробити так, щоб було ще краще, а потім ще й так до безкінечності. Все це роблю, тому що мені подобається, я люблю знаходитися за кермом своєї машини, керувати нею, а коли якісно грає музика, це ще набагато приємніше», - розповів Олександр. 
На цьому фестиваль не завершується. О 14:00 для відвідувачів святкового заходу розпочалася  велика концертно-розважальна програма «Україна – це ми!»,  а також виступи творчих колективів національних меншин; о 15:00 відбудеться концертна програма «Пісні, народжені в АТО»; о  17:00 – великий концерт від кращих гуртів артпроєкту «Вечір Пірса»: група «DESTERS» (призери 2019 р. конкурсу "Музичний Ґерць" у рамках «Kozak Fest 2019»), група «Vacation», група «Karyotype», група «KOST», кавербенд «La La Band». Фестиваль продовжиться і 25 серпня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.