У таборі «Діти Дніпра» влаштували флешмоб до Всесвітнього дня безпритульних тварин 

 У муніципальному спортивно-патріотичному таборі «Діти Дніпра» провели флешмоб «Розплющ очі! Захист слабких – справа сильних!». У ньому взяли участь і волонтери громадської організації «Товариство захисту тварин «Ковчег»». Мета флешмобу – привернути увагу до бездомних котів і собак, які часто опиняються на вулиці через жорстокість і безвідповідальність людей. Захід присвятили Всесвітньому дню безпритульних тварин, який проходить щорічно у другій декаді серпня.

      Діти із зав’язаними очима символізували байдужість суспільства до братів наших менших, а чорні стрічки на листівках із зображенням тварин, які вони тримали в руках – результати людської жорстокості. Зірвавши пов'язки з очей, учасники флешмобу висловили безголосий протест байдужості і безвідповідальності.

Виявилося, що більшість відпочивальників табору «Діти Дніпра» мають домашніх улюбленців, яких взяли з вулиці. Дівчинка Катерина поділилася, як підібрала цуценя та принесла додому, аби помити й нагодувати. Наразі пес став вірним другом для всієї родини. А от Іван врятував собаку прямо з-під коліс автомобіля та відніс його до ветеринарної клініки.

У свою чергу представники ГО «ТЗТ "Ковчег"» розповіли дітям про волонтерську діяльність, як можна до неї приєднатися та чим допомогти, а також, чому так важливо стерилізувати тварин, навіть домашніх, і куди для цього звертатися.

 «Велике, як відомо, починається з малого. Складовими ж такого поняття як патріотизм є, серед іншого, - небайдужість і людяність! Саме про це сьогоднішній флешмоб! І це саме те, на що ми спрямовуємо нашу діяльність у спортивно-патріотичному таборі «Діти Дніпра»», - зазначила директорка КП «Оздоровлення та відпочинок» Лілія Березовська.

 Довідка. Всесвітній день безпритульних тварин відзначають щороку у третю суботу серпня. Його запровадили у 1992-му за підтримки Міжнародного товариства з прав тварин (ISAR).

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.