Інформація про результати засідання конкурсної комісії з проведения конкурсів на право оренди об’ектів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста що відбулося 19.07.2019

ІНФОРМАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТУ ПО РОБОТІ З АКТИВАМИ ДНІПР0ВСЬКОЇ MICЬKOЇ РАДИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ’ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОГО НЕРУХОМОГО МАЙНА

19.07.2019 відбулося засідання конкурсної комісії з проведения конкурсів на право оренди об’ектів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

За результатами конкурсу по об’єктах оренди вирішено:

1. Нежитлове приміщення загальною площею 34,0 кв.м (з урахуванням місць загального користування), 1-й поверх, за адресою: м. Днніро, просп. Богдана Хмельницького, 142 - укласти договір оренди з Приватне підприємство «Віксан Груп».

2. Нежитлове приміщення загальною площею 18,3 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Велика Діївська, 42 - укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр навчання молодi "Лідер".

3. Частина зовнішньої поверхні димової труби площею 3,0 кв.м та частина зовшшньої поверхні стіни будівлі 17,0 кв.м загальною площею 20,0 кв.м, за адресою: м. Дніпро, вул. Решетилівська, 16А - укласти договір оренди з Товариство з обмеженою відповідальністю "лайфсел".

4. Нежитлове приміщення загальною площею 14,0 кв.м, 2-й поверх, адресою: м. Дніпро, пров. Фестивальний, 1 - укласти договір оренди з Фізична особа - підприємець Штойко Ірина Віталіївна.

5. Нежитлове вбудоване приміщення приміщення загальною площею 5,37 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Ламана, 4 - укласти договір оренди з Фізична особа - підприємець Саєнко Дмитро Вікторович.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.