Результати перевірки Радіонової  Крістіни Миколаїв

ІНФОРМАЦІЯ
про результати перевірки, передбаченої Законом України
«Про очищення влади» щодо Радіонової  Крістіни Миколаївни


Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, проведено перевірку щодо Радіонової Крістіни Миколаївни:

1) достовірності вказаних у заяві відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;

2) достовірності відомостей щодо наявності майна (майнових прав) відповідність вартості майна (майнових прав), вказаного у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, поданій за минулий рік за формою, що встановлена Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», набутого за час перебування на посадах, визначених у п. 1-10 частини ст. 2 цього Закону, доходам, отриманим із законних джерел.
За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Радіонової Крістіни Миколаївни заборони, визначені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.