Дніпровська команда шостий рік поспіль стала чемпіоном України зі стрільби кульової

9 липня у Львові та Вінниці закінчився Відкритий чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та училищ фізичної культури зі стрільби кульової. В змаганнях взяли участь 38 збірних команд спортивних шкіл України.

В загальному заліку команда дніпровського позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1» стала чемпіоном змагань вже шостий рік поспіль. Спортсмени школи привезли 32 медалі різного ґатунку (20 золотих, 11 срібних, 1 бронзову медаль). Переможцями в особистому та командному заліку стали: