У мерії Дніпра розповіли про розвиток електротранспорту в місті

У Дніпрі триває робота з реконструкції тролейбусного маршруту на житловий масив Сонячний. Наразі проект виконаний на 70%. З-поміж іншого, вже встановлено опори, частково прокладена контактна мережа, облаштовано додатковий виїзд з вул. Малиновського на просп. Слобожанський, прокладено живильний фідер до тягової підстанції, яку незабаром оснастять сучасним додатковим обладнанням.

«Плануємо, у вересні до Дня міста зробити подарунок для мешканців житлового масиву Сонячний – запустити електрифікований тролейбусний маршрут №14. Паралельно із запуском цього маршруту також плануємо відновити роботу всіх інших тролейбусних маршрутів через Новий міст, які курсують у напрямку лівого берега», – розповів під час прямої телефонної лінії 10 липня директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

За його словами, паралельно проводяться проектні роботи з подовження тролейбусного маршруту до ж/м Перемога-6. Посадовець також нагадав, що до виходу на маршрути готують першу партію нових трамвайних вагонів, які раніше були у використанні в Німеччині. Крім цього, наразі триває фінансовий аудит комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» у рамках кредитного договору, підписаного між підприємством і Європейським банком реконструкції та розвитку на придбання 44 тролейбусів. Планується, що перша партія машин має надійти вже до кінця нинішнього року.

Водночас представник мерії розповів і про заплановане зростання вартості проїзду в електротранспорті. Це передусім пов’язано із комплексом факторів, що на це впливають, – це й заробітна плата, суттєве подорожчанням електроенергії.

«При рості вартості електроенергії з’являється дефіцит у відповідних платіжках, оскільки витрати на електроенергії серед інших у галузі електротранспорту становлять близько 80%. Тому, щоб не перерозподіляти кошти, які закладені на розвиток електротранспорту (капітальні ремонти трамваїв, тролейбусів, відкриття нових маршрутів) на тариф, прийнято рішення про збільшення його вартості до 5-6 грн. Остаточне рішення має ухвалити виконавчий комітет міської ради», – додав Ігор Маковцев.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.