Дніпро активно готується до опалювального сезону

Відновлення ізоляції трубопроводів – один із основних видів підготовчих робіт до опалювального сезону. Так, наприклад, одне із комунальних теплопостачальних підприємств Дніпра – «Коменергосервіс» – відновило теплоізоляцію на близько 2 км теплотрас, які перебувають на балансі. Нещодавно комунальники завершили відповідні роботи по вулиці Мурманській, у районі буд. №8. Тут було повністю замінено теплоізоляцію на 334 метрах теплової мережі.

«Ця мережа була пошкоджена на 80%, були аварійні ділянки. Тому було прийнято рішення її замінити. Старе покриття було повністю демонтовано, а на його місце покладено нове мінеральне волокно й алюмінієзовану плівку зверху. Така технологія дозволяє зменшити падіння температури від джерела теплової енергії до споживачів, а отже забезпечувати якісну подачу тепла. Крім того, верхнє покриття плівкою захищає мережу від механічних ушкоджень та сонячного випромінювання», – розповів головний інженер комунального підприємства «Коменергосервіс» Герман Лікасов.

Мешканка будинку №8 по вулиці Мурманській Юлія радіє, що комунальники все гарно зробили. «До цього мережа була в не дуже гарному стані. Були ділянки, де провисала вата. А зараз все якісно й гарно зроблено. Повністю новенька обшивка теплотраси уздовж нашого будинку. Сподіваюся, взимку в наших оселях буде від цього тепліше, не буде тепловтрат. Добре, що влітку проводять такі підготовчі роботи», – сказала пані Юлія.

Також головний інженер КП «Коменергосервіс» зазначив: у планах підприємства до початку опалювального сезону замінити ще близько 10 км теплотрас, але все залежатиме від оплати боргів абонентів.

«Якщо наші споживачі активніше розраховуватимуться з боргами за минулі опалювальні сезони, то більше шансів, що ми все встигнемо зробити із запланованого в рамках підготовки до опалювального періоду», – наголосив Герман Лікасов.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.