Близько 6 тисяч осіб долучилися до найпопулярнішої у Дніпрі події серед велосипедистів – Велодня

25 травня у Дніпрі відбулося найпопулярніше спортивне свято серед велосипедистів – «Велодень 2019». Захід провели у рамках програми «Дніпро – спортивна столиця». Перед стартом учасники влаштували флешмоб, утворивши напис «VELODNIPRO». Колона велосипедистів рушила від Фестивального причалу. Маршрут пролягав по Січеславській Набережній до Тунельної балки.  

Цього року велопробіг зібрав близько 6 тис. учасників різного віку. До заходу приєдналися і професіонали, і любителі.

«Велодень у такому масштабному форматі проводимо вже четвертий рік поспіль. Місто організувало патрульний і медичний супровід для цілковитої безпеки велосипедистів. Це спортивне свято популяризує серед містян здоровий, активний спосіб життя та, зокрема, велоспорт. Щороку учасників Велодня стає дедалі більше, тому проводитимемо його у місті і в майбутньому», – сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко. 

Після фінішу на всіх учасників велопробігу чекала спортивно-розважальна програма з тематичними конкурсами та змаганнями, серед яких – крос-кантрі й перегони. Для переможців підготували подарунки та призи від спонсорів. 

«Нинішній Велодень у Дніпрі є особливим, оскільки відзначаємо ювілей. Рівно 15 років тому зародилося це свято, яке у 2004 році розпочалося з громадянської акції «День поваги до велосипедистів», – розповів керівник Дніпровської асоціації екстремального спорту Максим Семенов. 

Серед тих, хто долучився до велопробігу, – дніпрянин Влад із 14-річним сином Тимуром. 

«Велоспортом захоплююсь як любитель. Подобається саме цей вид спорту, оскільки фізично працюєш, а голова відпочиває. Таке спортивне свято важливо проводити, тому що це розрядка, емоції, драйв. Беру участь у Велодні вже втретє і вважаю це гарною традицією», – сказав чоловік. 

Велодень – свято, яке відзначають велосипедисти України наприкінці травня. Зазвичай його проводять в останню суботу місяця.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.