Реєстрація у безкоштовну фан-зону фестивалю «Джаз на Дніпрі-2019. New story» закінчиться достроково, щойно вичерпаються місця

Цього року потрапити на фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story» можна безкоштовно, попередньо зареєструвавшись для відвідання фан-зони на офіційному сайті проекту. Така відкритість для публіки стала можливою завдяки підтримці заходу з боку міcької влади, меценатів і спонсорів. 
Згідно з рішенням організаторів, реєстрація закінчиться достроково, щойно фан-зона буде заповнена. На кожен день фестивалю потрібно реєструватися окремо. Запрошення дійсне для однієї особи. Кількість можливих реєстрацій «в одні руки» обмежена. 
Також є можливість придбати квитки на глядацькі місця. Їхній продаж відкрито з 18 травня.
Крім цього, всі охочі можуть поселитися у кемпінг-містечку біля фестивального майданчика. Перепустки до містечка також доступні для придбання на сайті.
Нагадаємо, 18-21 липня у Дніпрі відбудеться джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story». Головна сцена традиційно розташується на Монастирському острові. Вона працюватиме 20-21 липня. New Story, за задумом організаторів, – це спілкування без обмежень у стилі джаз, залучення українців до джазу як світової культурної спадщини, створення якісного музичного продукту, можливостей для колаборації музикантів з України та з-за кордону.

Представлено вже  й офіційне промо фестивалю.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.