21 травня 2019 року фахівцями відділу регуляторної політики департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради взято участь у навчальному семінарі

    21 травня 2019 року фахівцями відділу регуляторної політики департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради взято участь у навчальному семінарі з питань реалізації державної регуляторної політики та практичного застосування норм регуляторного законодавства за темою: «Тест малого бізнесу (М-Тест) – складова аналізу регуляторного впливу. Структура М-Тесту. Практичні питання при розробці М-Тесту», який відбувся у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Отримано практичні знання про застосування регуляторних норм щодо малого бізнесу та послідовності здійснення регуляторної процедури.

Відбулось спілкування із представниками Державної регуляторної служби України та обмін досвідом з колегами щодо розрахунків фінансового навантаження на суб’єктів господарювання під час проведення аналізу регуляторного впливу та М-тесту.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.