За покликом серця: Близько трьохсот працівників мерії Дніпра долучилися до відзначення Дня вишиванки

16 травня, у День вишиванки, під стінами Дніпровської міської ради провели флешмоб. Близько трьохсот працівників муніципалітету у вишиваних сорочках вишикувалися для традиційного спільного фото.

«Це – святковий захід, який уже став традицією. Ми фотографуємося на сходах мерії у вишиванках. Вишивана сорочка – наш національний генетичний код. Тож такі речі не мають перетворюватися на «шароварщину» і, так би мовити, попсу. Ми хочемо максимально оживити цю історію. Ви бачите, який у всіх настрій. У вишиванки вбралися не тому, що так сказав мер і є відповідне розпорядження. Це все – за покликом серця», – підкреслив міський голова Борис Філатов. 

Мер розповів також про власну колекцію вишиваних сорочок. Їх дарували рідні та близькі. Найдорожча, за словами Бориса Філатова, вишиванка, яку подарувала йому мати. 

Свою найкращу сорочку до свята вдягла і співробітниця мерії Інна.

«У мене кілька вишиванок. Якісь купувала сама, є також декілька подарованих. Мені всі подобаються. Вишиванка – найкращий святковий одяг, тож я вдягаю її не лише раз на рік. Це справді йде від серця», – розповіла дівчина.  

Крім цього, до свята у Дніпрі створили велику інсталяцію-вишиванку «Генетичний код нації». Двометровий дерев’яний об’єкт діти розмалювали етнічним українським візерунком.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.