Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу

24 квітня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу. Для амбасадора це – останній перед звершенням дипломатичної місії візит до міста.

«Між нами (Республікою Корея та Україною. – Ред.) є чимало перспектив. За три роки ми знайшли стратегію та друзів. Це – великий капітал. Думаю, ми побачимо хороший конкретний результат», – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні.

Основною темою обговорення під час зустрічі був досвід розвитку індустріальних парків. Пан посол відзначив прагнення Дніпра розвивати власний проект індустріального парку та зауважив: нині саме Корея є лідером у цій галузі.

Зі свого боку мер Дніпра Борис Філатов висловив зацікавленість у перспективі спільної роботи з іноземними фахівцями.

 «Наша ідея індустріального парку хороша з точки зору локації та наявності комунікацій. Необхідне пільгове оподаткування. Все, що потрібно від міста, ми зробимо, забезпечимо інвесторам зелене світло. Нині наш проект є хорошим майданчиком для освоєння. Ця історія має бути цікавою», – сказав очільник Дніпра.

Борис Філатов також додав, що зацікавлений у зміцненні дружби між територіальною громадою Дніпра та корейськими громадянами, зокрема з міста Поханг.

Зазначимо, що вперше до Дніпра пан Лі Янг-Гу завітав у 2016 році. Відтоді з міським головою Борисом Філатовим амбасадор зустрічався ще декілька разів. Так, завдяки пану Лі Янг-Гу мерії Дніпра вдалося налагодити ділові контакти з адміністрацією південнокорейського міста Поханг. Цей мегаполіс є індустріальним центром, що має характеристики, схожі з Дніпром. Два роки тому під час візиту до Південної Кореї Борис Філатов розпочав вивчення досвіду роботи індустріального парку в місті Поханг.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.