Дніпрян запрошують взяти участь у загальноміській толоці 20 квітня

20 квітня у Дніпрі відбудеться загальноміська толока. Мешканців міста запрошують на дві локації: молодіжний парк Новокодацький, що на житловому масиві Червоний Камінь (в районі кар’єра), і парк культури та відпочинку Придніпровський (в районі стадіону «Авангард»). Акція «Чисто Дніпро» присвячена Всесвітньому дню Землі й розпочнеться о 10:00. Також 20 квітня в Україні відзначають День довкілля.

«Цього разу ми відійшли від звичних форматів суботників – це буде справжнє родинне свято. Вперше під час прибирання буде відсортовано зібране сміття. Сортуватимемо за чотирма групами: скло, папір, пластик та метали з тетрапаками. Це стало можливим завдяки громадським організаціям, які приєдналися до толоки. Сміття, яке не сортується, буде утилізоване. Крім цього, силами міської влади та громадських організацій усі охочі будуть забезпечені інвентарем для прибирання», – зазначила заступник директора департаменту екологічної політики – начальник управління комунальної екології Ірина Козлова.

У рамках родинного свята, яке відбудеться вже цієї суботи, для дніпрян підготували різноманітні майстер-класи, виступи дитячих колективів і розіграші призів. «У цих парках виступатимуть дитячі колективи, які займаються у закладах позашкільної освіти у відповідних районах. Усе це супроводжуватиметься постійними вікторинами, тож усі, хто братиме активну участь у суботнику, матимуть змогу виграти призи. Будуть безкоштовні майстер-класи, які зацікавлять і дорослих, і дітей», – розповіла заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Анна Браткова.

До толоки вже долучилися великі підприємства міста та громадські організації. «Компанія ДТЕК уже багато років проводить екологічні акції: ми висаджуємо дерева, прибираємо сміття. Залюбки візьмемо участь у загальноміській толоці та запрошуємо всіх містян, які небайдужі до екології, приєднатися до прибирання», – наголосив директор ДТЕК Придніпровська ТЕС Анатолій Боричевський.

Участь в акції візьме і ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»: «Ми вдячні міській владі за запрошення на цей захід. 20 квітня ми підготували багато сюрпризів для учасників толоки: це й екосумки, і розіграш досить дорогого призу у лотереї. Ми запрошуємо всіх мешканців міста разом зробити таку важливу справу», – зазначив директор з корпоративних комунікацій ПрАТ «ДМЗ» Максим Мінюшкін.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.