У мерії Дніпра розповіли про розвиток громадського транспорту в місті

У Дніпрі на зупинках автобусних маршрутів продовжують встановлювати дорожні знаки, що позначають місце посадки та висадки пасажирів. Наразі розмістили близько 200 вказівників. Зокрема, роботи завершені на проспектах Яворницького, Поля, Гагаріна, Пушкіна, Нігояна, вул. Калиновій та частково на просп. Слобожанському. Загалом цими знаками буде покрита вся мережа автобусних маршрутів міста. Це роблять насамперед для безпеки дорожнього руху та пасажирів.

«Встановлюючи ці знаки, хочемо привчити водіїв і пасажирів до зупинки лише у дозволених місцях. Із грудня минулого року проводимо системну роботу для вирішення проблеми посадки та висадки пасажирів автобусів поза зупинками: організовуємо рейдові перевірки за участю представників департаменту, автотранспортних підприємств і патрульної поліції, яка має право складати адміністративні протоколи за такі правопорушення. Якщо спочатку фіксували до 100 порушень, то зараз ситуація значно покращилася – порушень до 10. Таким чином хочемо повністю подолати бич Дніпра, коли маршрутки зупиняються абиде», – розповів під час прямої телефонної лінії 13 березня директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

За словами посадовця, впродовж двох-трьох тижнів планується підключити решту інформаційних табло на основних зупинках електротранспорту. За розкладом руху тролейбусів і трамваїв можна буде стежити й за допомогою мобільної версії цих табло.

Представник мерії також нагадав: триває робота з реконструкції тролейбусного маршруту на житловий масив Сонячний. Там будують контактну мережу. До кінця року реконструкцію планують завершити. Паралельно проводяться проектні роботи з подовження тролейбусного маршруту до ж/м Перемога-6.

Крім цього, наразі триває погодження з Міністерством фінансів України та Антимонопольним комітетом договору гарантії у рамках кредитного договору, підписаного між комунальним підприємством «Дніпровський електротранспорт» і Європейським банком реконструкції та розвитку на придбання 44 тролейбусів.

«Після завершення всіх необхідних процедур торгів із переможцями буде підписано графік постачання тролейбусів. Плануємо, щоб перша партія надійшла у цьому році», – сказав Ігор Маковцев.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.