Впровадження пілотного проекту волонтерства на Дніпропетровщині

20 лютого 2019 року до філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області з робочим візитом завітала міжнародний експерт з розвитку волонтерства в пробації та поліпшенню співпраці з громадськими організаціями проекту Європейського Союзу «PRAVO-Justice» Валері МакНерні. Метою її візиту стала реалізація завдань місії «Робота з громадськими організаціями та волонтерами» у повсякденній діяльності уповноважених органів з питань пробації Дніпропетровщини.

В перший день візиту організовано круглий стіл, учасниками якого стали керівництво філії Центру пробації та її структурних підрозділів міста Дніпра, представники громадських організацій та волонтери пробації з якими вже напрацьований чималий досвід роботи.

Робоча зустріч розпочалася зі знайомства, під час якої кожен із учасників розповів про себе та діяльність організації, яку вони представляли. Начальник філії Ольга Пацан зазначила, що на сьогодні уповноважені органи з питань пробації Дніпропетровщини на підставі договірних відносин вже працюють з чотирнадцятьма волонтерами, які надають допомогу суб’єктам пробації у вирішенні питань працевлаштування, забезпечення одягом та харчуванням, викладання англійської мови неповнолітнім суб’єктам пробації, підвищення рівня знань та мотивації до відмови від вживання психоактивних речовин, сприяння в проходженні реабілітації від залежності.

Окрему увагу зосереджено на постійному залученні до співпраці організацій надавачів відповідних послуг (Банку ресурсів), які задовольнятимуть криміногенні потреби суб’єктів пробації.

Валері МакНерні була приємно здивована вже напрацьованими результатами роботи органів пробації Дніпропетровщини, їх взаємодії з партнерськими організаціями (надавачами послуг) та спільного вирішення нагальних питань. Вона поцікавилася проблемними питаннями з якими стикаються органи пробації та громадські організації і поділилася досвідом роботи волонтерства Великобританії.

Наприкінці зустрічі начальник філії Центру пробації Ольга Пацан подякувала всім учасникам за активну співпрацю та жваве обговорення нагальних питань щодо впровадження волонтерської діяльності.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.