Погода

Оголошення про проведення громадських слухань з питання перейменування однієї з дублюючих вулиць Тополиних, яка розташована в Індустріальному районі, на вулицю Аміни Окуєвої

28.03.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Індустріальної районної у місті Дніпрі ради (просп. Слобожанський, 8) відбудуться громадські слухання з питання перейменування однієї з вулиць Тополиних, яка розташована в Індустріальному районі, на вулицю Аміни Окуєвої.
Відповідно до звернення громадських організацій: ГО «Фонд допомоги сім’ям загиблих воїнів АТО», ГО «Дніпровське міське об’єднання ветеранів АТО», ГО «Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО», ГО «20 легіон», ГО «Сила Дніпра» міською комісією щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра було розглянуто питання щодо вшанування пам’яті Народного Героя України Аміни Окуєвої. Для перейменування була запропонована вулиця Тополина в Індустріальному районі. На даний час на території міста Дніпра існують дві вулиці Тополиних: в Індустріальному і Шевченківському районах.
Просимо мешканців міста взяти участь у громадському обговорені порушеного питання.

Звернення
Протокол