У Дніпрі переможці міського фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки-2019» привітали з новорічними святами дошкільнят

11 січня у Дніпрі закінчився міський фестиваль-конкурс української народної пісні «Різдвяні дзвіночки-2019». Його переможцями стали 11 колективів і виконавців із середніх загальноосвітніх шкіл № 9, № 15, № 22, № 26, № 28, № 39, № 64, № 70, № 111, № 134 і гімназії № 2. Цього року вперше фестиваль тривав 2 дні.

«Фестиваль «Різдвяні дзвіночки» проводиться у місті вшосте. Цього року ми вирішили розширити межі заходу та зробити так, щоб школярі донесли дух свята молодшим дітям. Можливо, наступного року колективи дошкільних закладів виявлять бажання взяти участь у фестивалі. Однак головна мета – принести свято, радість і розширити знання дітей про традиції та звичаї українського народу», – розповіла заступник начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко. 

Музичний колектив середньої загальноосвітньої школи № 26 посів перше місце у цьогорічному фестивалі-конкурсі «Різдвяні дзвіночки». 11 січня учасники колективу завітали зі щедрівками до дитячого садочка № 269 «Вербонька». Школярі підготували для малечі та вихователів міні-виставу. 

«Ми вже третій рік поспіль беремо участь у фестивалі й щороку перемагаємо. Але цього року вперше у нас з’явилася можливість привітати піснями малюків. Я вважаю, що це потрібно робити, бо це єднає покоління. Думаю, такі заходи слід проводити не тільки для дітей, а й для дорослих по всій Україні», – розповіла вчитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи № 26 Оксана Бечвая.

За народним звичаєм, щедрівників пригостили смаколиками. Наприкінці свята і малеча, й дорослі водили хороводи та танцювали.

«Вперше до нас приїхали зі щедрівками. Ми дуже раді, що нам випала нагода приймати у себе таких гостей. Ми готувалися до їхньої зустрічі. Це приємний стимул для дітей і для нас більше та наживо знайомитися з народними традиціями. Ми й надалі вивчатимемо обряди та традиційне ставлення до свят разом із нашими вихованцями», – поділилася враженнями виконувачка обов’язків завідувачки комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 269» Дніпровської міської ради Марина Петухова. 

Переможці фестивалю-конкурсу вітатимуть малюків із дитячих садочків міста аж до Водохреща, 19 січня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.