Дніпро приєднався до нового інформаційного сервісу для допомоги у створенні бізнесу – StartBusiness Challenge

Дніпро приєднався до державного інформаційного сервісу StartBusiness Challenge. На платформі ефективного регулювання PRO можна знайти також низку унікальних сучасних послуг, що допомагають підприємцям розпочати та вести власну справу, а органам влади – втілювати сервісний підхід у взаємодії з бізнесом. 

Уже сьогодні кожен дніпрянин, який хоче відкрити свій бізнес, але не знає, з чого почати, може скористатися платформою й отримати покрокову процедуру започаткування власної справи, не виходячи з дому. 

«Наразі є можливість ознайомитися з інструкціями за 103 кейсами. Зокрема, це відкриття курсів іноземних мов, піцерії, ресторану чи кафе, салону краси, фотостудії, школи програмного забезпечення тощо. Наразі за кількістю прикладів Дніпро ділить лідерство з Вінницею та Сумами», – розповіла під час прес-конференції 10 січня виконувачка обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило. 

Представниця мерії також зазначила: над підключенням Дніпра до StartBusiness Challenge команда департаменту інформаційних технологій разом з іншими службами міської ради та розробниками державного сервісу працювала протягом трьох місяців. 

«Намагалися зробити все максимально простим і зрозумілим. Обравши певний кейс і відповівши на необхідні запитання, людина отримує чітку інструкцію, що їй слід робити, які дозвільні документи одержати, тощо. Також максимально врахували зручність – сервіс надає гіперпосилання на ті портали, де, наприклад, довідки можна отримати онлайн», – додала Яніка Мерило. 
Ознайомитися з усіма прикладами можна за посиланням.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.