Погода

У ніч перед Різдвом у Дніпрі працюватиме громадський транспорт, а добові квитки з 2 січня компостують по-новому

У Дніпрі в ніч із 6-го на 7 січня, з 22:00 до 6:00, працюватиме громадський транспорт. Про це під час прес-конференції 4 січня повідомив заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Компанієць.

«Для забезпечення перевезення пасажирів у ніч із 6-го на 7 січня, з 22:00 до 6-ї ранку, у місті курсуватимуть 9 трамваїв, 8 тролейбусів та 103 автобуси 49 місцевих маршрутів. Досвід минулих років показав, що такої кількості транспорту достатньо. У різдвяну ніч пасажирів перевозитимуть трамваї № 1, № 6, № 9, № 11, № 12, № 14, № 15, № 16, № 19 та тролейбуси № 1, № 2, № 3, № 5, № 12, № 16, № 20, № 21», – розповів Олександр Компанієць.

Зі свого боку заступник директора комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков повідомив, що 2 січня у Дніпрі запровадили новий вид компостування квитків, дія яких розрахована на добу.  

«У нас існує квиток на проїзд у трамваях і тролейбусах, який діє добу. Його вартість – 10 грн. Раніше такі квитки можна було придбати тільки на диспетчерських станціях. Термін їхньої дії встановлювали за допомогою печатки – датера. Однак користуватися цим пристроєм у салоні громадського транспорту незручно. Через це ми надали квитку нового вигляду. На його зворотному боці розміщено таблицю з місяцями та датами. За допомогою нових компостерів кондуктор може легко зробити насічку місяця та дат, у які квиток дійсний. Водночас, такий проїзний документ можна придбати за допомогою QR-коду в електронному вигляді, термін його дії відстежує програма «Приват-24». Разовий квиток та квиток на місяць залишаються», – розповів представник КП «Дніпровський електротранспорт».

За словами Володимира Сусленкова, квитками та новими компостерами забезпечили всіх кондукторів трамвайного маршруту № 1 та тролейбусних депо № 1 і № 2.