У ніч перед Різдвом у Дніпрі працюватиме громадський транспорт, а добові квитки з 2 січня компостують по-новому

У Дніпрі в ніч із 6-го на 7 січня, з 22:00 до 6:00, працюватиме громадський транспорт. Про це під час прес-конференції 4 січня повідомив заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Компанієць.

«Для забезпечення перевезення пасажирів у ніч із 6-го на 7 січня, з 22:00 до 6-ї ранку, у місті курсуватимуть 9 трамваїв, 8 тролейбусів та 103 автобуси 49 місцевих маршрутів. Досвід минулих років показав, що такої кількості транспорту достатньо. У різдвяну ніч пасажирів перевозитимуть трамваї № 1, № 6, № 9, № 11, № 12, № 14, № 15, № 16, № 19 та тролейбуси № 1, № 2, № 3, № 5, № 12, № 16, № 20, № 21», – розповів Олександр Компанієць.

Зі свого боку заступник директора комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков повідомив, що 2 січня у Дніпрі запровадили новий вид компостування квитків, дія яких розрахована на добу.  

«У нас існує квиток на проїзд у трамваях і тролейбусах, який діє добу. Його вартість – 10 грн. Раніше такі квитки можна було придбати тільки на диспетчерських станціях. Термін їхньої дії встановлювали за допомогою печатки – датера. Однак користуватися цим пристроєм у салоні громадського транспорту незручно. Через це ми надали квитку нового вигляду. На його зворотному боці розміщено таблицю з місяцями та датами. За допомогою нових компостерів кондуктор може легко зробити насічку місяця та дат, у які квиток дійсний. Водночас, такий проїзний документ можна придбати за допомогою QR-коду в електронному вигляді, термін його дії відстежує програма «Приват-24». Разовий квиток та квиток на місяць залишаються», – розповів представник КП «Дніпровський електротранспорт».

За словами Володимира Сусленкова, квитками та новими компостерами забезпечили всіх кондукторів трамвайного маршруту № 1 та тролейбусних депо № 1 і № 2.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.