Оголошення про проведення громадських слухань з питання перейменування вулиць міста Дніпра на честь українських Праведників народів світу

- 28.02.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Шевченківської районної у місті Дніпрі ради (вул. Михайла Грушевського, 70) відбудуться громадські слухання з питання перейменування вул. Дарвіна (одна з дублюючих), яка розташована у Шевченківському районі на вул. Яна Ходоровського.

 - 04.03.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Центральної районної у місті Дніпрі ради (вул. Князя Ярослава Мудрого, 42) відбудуться громадські слухання з питання перейменування вул. Дарвіна (одна з дублюючих), яка розташована у Центральному районі на вул. Яна Ходоровського.

- 05.03.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Соборної районної у місті Дніпрі ради (пл. Шевченка, 7) відбудуться громадські слухання з питання перейменування вул. Ясної (одна з дублюючих), яка розташована у Соборному районі на вул. Родини Зубкових.

Відповідно до листа Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» міською комісією щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра було розглянуто питання вшанування подвигу уродженців та мешканців Придніпров’я - українських Праведників народів світу: Яна Ходоровського та подружжя Василя і Марії Зубкових. Для перейменування були запропоновані дублюючі проїзди міста, які мають однакові найменування і розташовані в різних районах міста Дніпра.

Просимо мешканців міста взяти участь у громадському обговорені порушеного питання.

Звернення
Протокол

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.