Борис Філатов доручив забезпечити надання якісної медичної допомоги учням у школах Дніпра

В Україні триває медична реформа. Відповідно до змін у галузі, департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради більше не може забезпечувати школи міста медичними працівниками. Попри це, за дорученням міського голови Бориса Філатова, для школярів має бути створена можливість отримувати якісну медичну допомогу у навчальних закладах. Для реалізації цього доручення виконавчі органи міської ради проводять комплекс заходів.

«Департамент гуманітарної політики закуповує медикаменти, витратні матеріали, проводить обстеження приміщень медичних кабінетів у закладах освіти, зустрічі з батьками для роз'яснення ситуації. Поки триватимуть необхідні юридичні процедури, долікарську медичну допомогу можуть надавати педагогічні працівники. При цьому батьки учнів повинні обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію», – зазначила директор департаменту гуманітарної політики міськради Ксенія Сушко.

А 5 грудня у департаменті гуманітарної політики відбулася нарада з питань організації медобслуговування школярів під час медичної реформи. Директор департаменту Ксенія Сушко та начальник управління освіти Оксана Салогуб зустрілися з членами Батьківської ради при міському голові. Посадовці пояснили батькам, яка системна робота проводиться, а батьки запропонували всебічну допомогу та підтримку у вирішенні питання із забезпечення належного рівня медичного обслуговування школярів у закладах освіти.

«Враховуючи зміни у системі медичного обслуговування, запроваджені Міністерством охорони здоров'я України, з метою забезпечення належного рівня медичного обслуговування школярів закладам освіти необхідно отримати ліцензію, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 285 для організації роботи шкільного медичного кабінету. Водночас педагоги міста пройшли онлайн-курс «Домедична допомога» EdEra, що дає їм можливість допомогти дитині у разі необхідності», – повідомила Оксана Салогуб.

Додаткові роз’яснення з цього питання директор департаменту надасть під час виїзних зустрічей із батьками та керівниками закладів загальної середньої освіти упродовж наступного тижня. Зі свого боку департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради, виконуючи завдання, поставлене міським головою, забезпечуватиме методичну та кадрову допомогу в організації медичних кабінетів у школах, а департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради – супровід оформлення ліцензійних документів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.