Турбота про братів менших: Залишки їжі зі шкільних їдалень Дніпра передають у притулки для тварин

У Дніпрі залишки їжі зі шкільних їдалень передають тваринам, що перебувають у притулках. З такою ініціативою виступила компанія ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яка організовує харчування майже в усіх школах міста.

«У їдальнях зазвичай залишаються недоїдки, лушпайки від овочів, а якщо діти захворіли і клас тимчасово закрили, то й повноцінна їжа може залишитися. Її не можна використовувати наступного дня. Тож ми написали пост у соціальних мережах із пропозицією для волонтерів забирати цю їжу. Відгукнулися притулки «Друг» та «Пегас». Щодня вони забирають недоїдки і годують ними тварин. Радує, що ми можемо зробити таке добре діло», – розповіла заступник директора ТОВ «Контракт Продрезерв 5» Тетяна Пономарчук.

Волонтери з притулків забирають їжу із декількох закладів освіти, що розташовані якнайближче. Директор притулку «Пегас», волонтер Олена Русіна каже, що така допомога від шкіл – гарна економія для закладу.

«У нашому притулку мешкає багато тварин: це і єноти, і коні, і кози, і коти, й собаки. Лише дорослих собак у нас понад 200, цуценят – 50. Щоб їх нагодувати, потрібно близько 350 літрів їжі щодня. Школи надають нам 150 літрів. Із цих недоїдків варимо кашу для дорослих та здорових собак», – зазначила Олена Русіна.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.