У Дніпрі розпочався перший студентський конгрес, учасники якого шукатимуть рішення для актуальних проблем регіону 

28 листопада у Дніпрі розпочався перший міжвишівський студентський конгрес «Регіональні проблеми вирішує молодь». Мета заходу – залучення молодих людей до процесів місцевого самоврядування та реалізації найбільш актуальних завдань у місті та області. 

«Активні студенти Дніпра вже давно хотіли провести такий конгрес. Адже у них сформувалася власна думка про стан справ у місті та регіоні. Для молодих людей це знакова подія, тому що у них є можливість представити свою позицію та своє бачення щодо реалізації тих чи інших завдань», – розповів голова студентського самоврядування Університету імені Альфреда Нобеля Микола Булгак. 

На розгляд учасникам конгресу запропонували 15 тем. Їхню актуальність визначили молоді активісти під час соціологічних опитувань. Кожна команда студентів отримала одну з цих тем. Для знаходження рішень учасникам заходу дається три місяці. Навесні, під час другого етапу конгресу, відбудеться презентація напрацювань та підбиття підсумків.  

«Ця студентська робота так чи інакше дасть свої плоди. Починаючи зі звернення уваги на певні питання – до отримання якісної рекомендації, що буде напрацьована під час колективної роботи. Готові проекти передадуть до органів місцевого самоврядування для вивчення та опрацювання. Вони можуть бути використані, якщо виявляться життєздатними», – зазначив начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сергій Луденський.

Серед актуальних питань, обраних для опрацювання студентами, – екологічні проблеми, організація транспортної інфраструктури, відтік молодих кадрів за кордон, отримання першої роботи тощо.  

«Участь у конгресі – це можливість зробити щось для нашого міста. Крім того, ми можемо висловити свою позицію, набратися досвіду та зрозуміти, як уже вирішуються глобальні питання у нашому регіоні», – поділилася враженнями учасниця конгресу, студентка Національної металургійної академії України Олена Айзімова. 

Взяти участь у заході виявили бажання і студенти з інших країн, які навчаються у Дніпрі.

«Моя команда називається «Надія», тому що кожна людина повинна сподіватися на краще. Ми беремо участь у конгресі, щоб мати змогу ефективно допомагати вирішувати проблеми, що є спільними для молоді Дніпра та світу в цілому», – розповів студент Університету ім. Альфреда Нобеля Ізраель Закпа.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.