Борис Філатов про будівництво нового аеропорту у Дніпрі: Питання зрушило з мертвої точки завдяки політичній волі президента Петра Порошенка

Дніпро отримає новий ефективний аеропорт. Про це під час брифінгу за результатами зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив міський голова Дніпра Борис Філатов. Мер наголосив: у питанні будівництва повітряних воріт у Дніпрі головною є політична воля глави держави.

«Щодо будівництва аеропорту у Дніпрі. Актуальність цього питання очевидна. Була написана петиція, була й підтримка бізнесових асоціацій. Тож дякую всім, хто долучився до цієї історії та пробив так звану інформаційну блокаду», – зазначив Борис Філатов 22 листопада.

Рішення, узгоджені під час зустрічі з президентом Петром Порошенком, Борис Філатов назвав доленосними. За словами очільника Дніпра, нині експерти розглядають три варіанти місця під нове летовище. Серед них – селище Солоне, наявний аеропорт у Дніпрі та територія летовища у Кам'янці. Борис Філатов зауважив, що кожен варіант має свої переваги.

Зокрема, це стосується погодних умов, протяжності злітних смуг і обсягів пасажиропотоку. Остаточне рішення буде ухвалене після розлогих консультацій з фахівцями. Очікується, що це станеться до кінця року. Водночас, у проект державного бюджету на 2019 рік, який сьогодні розглядає парламент, на прохання президента Петра Порошенка закладено окрему програму щодо будівництва сучасного міжнародного аеропорту у Дніпропетровській області. На перший етап робіт планують виділити 200 млн грн.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.