У Дніпрі стартував II Всеукраїнський форум молодіжних працівників

5 листопада у Дніпрі, в культурно-діловому центрі «Менора», розпочався триденний II Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць. Захід організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, Дніпровською міською радою та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією.

На форум до Дніпра зібралися понад 200 осіб з різних куточків України, зокрема й учасники всеукраїнської програми «Молодіжний працівник».

За словами заступника директора – начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’ї Білої, протягом трьох днів з-поміж іншого молоді люди ділитимуться одне з одним досвідом створення найкращих молодіжних практик, зокрема й тими проектами, які вже вдалося реалізувати. Формати заходу різноманітні – від загальних презентацій до роботи у групах.

«Приємно вітати всіх гостей у Дніпрі. Сподіваюся, цьогорічний форум стане майданчиком для розвитку молодіжної політики України, допоможе зробити її кращою, змістовнішою, а головне – ближчою до самої молоді», – сказала представниця мерії.

Зі свого боку заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема подякував міській владі Дніпра за партнерство у проведенні форуму, його організацію на гідному рівні.

«Минулого року такий форум уперше провели в Харкові. Ми побачили, що він дав значний поштовх розвитку молодіжної роботи. Це можливість поділитися напрацюваннями, які є серед студентської аудиторії, в громадах. Чому цього разу форум саме у Дніпрі? Тому що у вашому місті найбільше учасників конкурсу найкращих практик молодіжної роботи, тому й дискусій не було, де проводити», – розповів посадовець.

Керівник проектів демократичного врядування Програми розвитку ООН Маркус Бранда зазначив: програма активно підтримує розвиток молодіжної політики в Україні, ділиться досвідом інших країнах.

«Головне, що не лише український уряд в особі галузевого міністерства займається впровадженням молодіжної політики, а й влада на місцях. Така комплексна співпраця обов’язково дасть результат», – сказав Маркус Бранда.

Під час урочистої церемонії відкриття форуму всі учасники долучилися до масштабного всеукраїнського флешмобу зі створення «Вінка єдності» як символу об’єднання зусиль влади, громадськості, молоді, молодіжних працівників і працівниць всієї України для розвитку молодіжної політики. Кожен мав змогу приклеїти свою квітку до великого вінка діаметром 2 метри. Його зменшену копію Дар’я Біла передала естонському уряду через представника Міністерства освіти та досліджень Естонії Ааре Вілу, який завітав на форум, щоб поділитися досвідом впровадження молодіжних практик у його країні.

Одна з учасниць форуму – Олена Кудрявцева, представниця Черкаського обласного молодіжного центру.

«У Дніпрі доволі потужно розвивається молодіжна політика. Передусім в особі Молодіжної ради Дніпра. Гостям провели чудову екскурсію. На конкурс найкращих практик молодіжної роботи цього року від Черкащини ми подали проект про те, як розвивати волонтерство у молодіжному середовищі. Обов’язково поділюся з іншими учасниками форуму. А загалом очікуємо на гарний настрій, нові знайомства, корисне спілкування», – додала дівчина.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.