У День захисника України кадети у Дніпрі присягнули на вірність батьківщині

14 жовтня, у День захисника України, у Дніпрі на площі біля Дніпропетровської обласної ради та державної адміністрації 100 кадетів ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Дніпровської міської ради дали клятву на вірність Україні та її народу. 

«Ми сьогодні приймаємо присягу. Я відчуваю хвилювання. Мене підтримує моя родина, яка майже вся знаходиться тут. Думаю, що вони пишаються мною», – поділився враженнями ліцеїст Євгеній Ломага. 

Присягу у цей день складали молоді люди у різних містах України. Через пряме включення з Києва присутніх у Дніпрі привітав Президент Петро Порошенко. Після вітальної промови площею рушив парад. У ньому взяли участь близько двох тисяч чоловік, серед них – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, поліція, військові, ліцеїсти, ветерани бойових дій, сім’ї загиблих. Хода пройшла центральними вулицями міста повз Алею пам’яті до музею АТО. 

Окрім того, 14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Тож під час урочистостей ліцеїстів та всіх присутніх благословили представники духовенства. Біля Алеї пам’яті відбувся молебень за загиблими та покладання квітів до меморіалу. У заході взяли участь представники міської влади, священики, родичі загиблих та мешканці міста. 

«Сьогодні ми відзначаємо разом свято Покрови та День захисника України. Також сьогодні важливий день для юних дніпровців, які урочисто дали клятву вірності державі перед своїми батьками, друзями рідними. Вони робили це одночасно з сотнями кадетів усіх обласних центрів України, де є військові ліцеї. Для молодих людей, які обрали шлях військового, – це дуже важлива подія. Сьогоднішнє свято стосується всіх захисників України, які боронили її сто років тому, відстоювали незалежність, а зараз захищають її. Зі святом всіх захисників нашої держави та з Покровою», – привітав присутніх секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.