У Дніпрі стартував відкритий чемпіонат міста з плавання

10 жовтня у Палаці водних видів спорту «Метеор» у Дніпрі розпочався відкритий чемпіонат міста з плавання серед дівчат та хлопців, юніорів та юнаків, молоді та дорослих. Захід проходить у рамках програми Бориса Філатова "Дніпро - спортивна столиця". У змаганнях візьмуть участь спортсмени з Дніпра, Новомосковська, Кам’янського, Кривого Рогу та Одеси. 

«Цей чемпіонат особливий тим, що у ньому беруть участь 400 спортсменів. Це відповідає рівню всеукраїнських змагань. Так відбувається тому, що у нас найкращий басейн в Україні та високий рівень підготовки спортсменів. Чемпіонат міста цікавий і тим, що тут можуть бути зовсім несподівані результати. Тож ми чекаємо на те, що саме дніпровські спортсмени потраплять до збірної України», – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко. 

Дніпро на чемпіонаті представляють плавці всіх спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. Спортсмени змагатимуться у різних видах програми. 

«Програма чемпіонату сформована, щодня вона включатиме 4 дистанції. Всі учасники плистимуть 50, 100 та 200 метрів. Найдовша дистанція 800 метрів – для дорослих. Змагання триватимуть три дні. Вони відбіркові на чемпіонат області та на кубок України. Спортсмени готуються до цих змагань, щоб потрапити до збірної України», – пояснив голова Федерації плавання м. Дніпра Володимир Лашко. 

У міських змаганнях бере участь 12-річна Камілла Ісаєва. Дівчина займається плаванням уже понад 5 років. Вона – майстер спорту та чемпіонка України. 

«Хвилювання перед виходом на воду, звісно, є. Але я вважаю, що краще витратити сили на роботу. Адже для перемоги потрібно працювати і, зціпивши зуби, плисти», – розповіла спортсменка. 

Чемпіонат триватиме до 12 жовтня. Початок змагань – щодня, о 13:45. Адреса спорткомплексу «Метеор»: вул. Макарова, 27 А. Вболівальників запрошують підтримати спортсменів. Вхід вільний.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.