Інспектори з евакуаторами, автомобільні зони і штрафи – у міський бюджет: Як у Дніпрі впроваджуватимуть новий закон про реформування паркувальної сфери

27 вересня в Україні набув чинності закон про реформу сфери паркування. Це означає, що дотримання правил розташування автівок на вулицях відтепер контролюватимуть спеціальні інспектори. У Дніпрі до нововведень підготувалися. Міська Інспекція з питань паркування штрафуватиме порушників, а стягнуті кошти передаватимуть безпосередньо до муніципального бюджету. Щоб прибрати паркувальний хаос у центральній частині міста, у мерії планують зробити зонований простір для машин і поступово збільшувати кількість платних парковок та паркувальних «кишень».

Раніше порушниками правил паркування займалася поліція. Однак правоохоронці просто фізично не встигають оперативно реагувати на всі випадки. Через паркування у два ряди та залишені на трамвайних рейках і смугах руху громадського транспорту автівки у містах часто утворюються великі затори. Тепер за так званими паркувальними злочинцями стежитиме спеціальна Інспекція з питань паркування. Вона складається із п’ятнадцятьох фахівців. Усі вони – посадовці місцевого самоврядування. Це – також норма нового закону. 

У найближчі півтора місяця – поки Кабінет Міністрів України не ухвалить необхідні підзаконні акти – інспекція у Дніпрі працюватиме в тестовому режимі. Фахівці проводитимуть із водіями-порушниками профілактичні бесіди та пояснюватимуть, які штрафи й покарання чекають на тих, хто ігнорує правила парковки.

«За порушення правил зупинки на стоянці законодавством передбачено штраф у розмірі 225 грн. За несплату за паркування – стягнення у двадцятикратному розмірі від тарифу на парковку. За паркування на місцях, відведених для людей з інвалідністю, – штраф у тридцятикратному розмірі від тарифу. За порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів, що суттєво заважає дорожньому руху або й взагалі – становить загрозу руху, треба буде заплатити 510 грн. Транспортний засіб у такому випадку можуть доправити на штрафмайданчик. Це коштуватиме водієві від 600 грн. Зберігання машини там – ще від 120 грн щоденно. Всі штрафи передаватимуться до міського бюджету Дніпра», – повідомив начальник Інспекції з питань контролю за паркуванням Володимир Бацун під час прес-конференції 27 вересня.

Інспектори також матимуть техніку для фото- та відеофіксації порушень. Усі штрафи стягуватимуть виключно у безготівковій формі. Машини-порушники зберігатимуться на штрафмайданчику на вул. Курсантській.

Також важлива функція інспекції – контроль за справною оплатою парковки. Нині у місті працює 19 облаштованих платних майданчиків для машин. Сплатити за послугу водії можуть через паркомат – готівкою або карткою. Також це можна зробити за допомогою мобільних додатків і QR-кодів. Найближчим часом у Дніпрі очікують на поставку 158 паркоматів. Також хочуть запустити сервер, що фіксуватиме кожен платіж. За все це сплачуватиме оператор парковки.  

Крім цього, у міськраді Дніпра проаналізували ситуацію із паркувальними місцями. Так, найбільш перевантаженою автомобілями нині є центральна частина міста. Тут, попри наявні 5,5 тис. місць для паркування, на одне претендують одночасно 140-150 машин. Надалі, під час ремонтів і реконструкцій, потреби водіїв враховуватимуть та намагатимуться збільшити кількість паркомісць.

«Така ситуація мотивує ухвалити рішення про розподіл міського простору на так звані паркувальні зони. Такі ініціативи ухвалювали у низці великих міст не лише нашої країни. У Європі це працює давно. Цей досвід ми переноситимемо в реалії Дніпра. Остаточне рішення буде ухвалене за процедурою регуляторного акта, а всі важливі питання будуть обговорені з громадськістю», – розповів директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.