Водопровідні мережі у Дніпрі готують до зими

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду комунальне підприємство «Дніпроводоканал» проводить ремонтні роботи на водопровідних та каналізаційних мережах, зокрема, замінює запірну арматуру. Один із об’єктів, де 13 вересня працюють бригади підприємства, розташований за адресою: провулок, Фестивальний, 20, що на житловому масиві Лівобережний-3. Тут замінюють запірну арматуру Д 300 у камері переключення водопровідної мережі.

За словами начальника інспекції з контролю за ремонтом експлуатаційної мережі КП «Дніпроводоканал» Сергія Ченчевича, завдяки заміні арматури мешканці житлового масиву, а також школи, садочки, амбулаторії взимку стабільно матимуть воду. А у разі аварії арматура дозволить відсікти проблемну ділянку. Отже, абоненти залишаться не лише із водопостачанням, а й з теплом, оскільки поруч розташований теплопункт, що теж використовує воду у своєму технологічному процесі.

«Усіх абонентів заздалегідь попередили, що протягом певного часу 13 вересня не буде води. До кінця дня всі роботи закінчимо й відновимо водопостачання», – повідомив Сергій Ченчевич.

Мешканка одного із житлових будинків у провулку Фестивальному Ірина Іванівна схвалює дії комунальників.

«Нас, мешканців, завчасно попередили, що сьогодні не буде води у зв’язку з ремонтними роботами. Дуже добре, що комунальники готуються до зими, ремонтують мережі, щоб не було аварійних ситуацій, була стабільна подача води. Ми готові декілька годин потерпіти. Вже ввечері вода має з’явитися», – каже жінка. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.