На маршруті тролейбуса на житловий масив Сокіл встановлюють 7 сучасних зупинкових комплексів

На житловому масиві Сокіл у Дніпрі завершується облаштування семи сучасних зупинкових комплексів на маршруті, яким рухатиметься тролейбус № 21. Закінчать роботи до запуску електротранспорту на День міста. Про це під час виїзної прес-конференції 31 серпня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Загалом на новому маршруті буде 46 зупинок. Сім нових облаштовують саме на житловому масиві, де їх не було взагалі. Роблять це коштом міського бюджету. Серед основних переваг сучасних комплексів – безпека пасажирів.

«Ці зупинки повністю відповідають усім нормам безпеки, а також мають антивандальні характеристики. Тут вкладена сучасна тактильна плитка, встановлено огороджувальні стовпчики для захисту пасажирів. Урна-відбійник теж захищає людей від транспорту, що рухається з бічної сторони», – сказав заступник Бориса Філатова.

Представник мерії також додав, що надалі в Дніпрі встановлюватимуть зупинки саме такого зразка.

Зі свого боку директор комунального підприємства «Дніпротранскомплекс» Михайло Семчук зазначив: з початку року у місті облаштовано 11 сучасних зупинок громадського транспорту коштом інвесторів. До кінця року у різних районах Дніпра планують встановити ще 12 зупинкових комплексів.

Дніпрянка Світлана Анатоліївна мешкає на житловому масиві Сокіл уже 30 років. Жінка з нетерпінням очікує на початок роботи тролейбуса.

«Нарешті на наш масив запускають тролейбус. Добре, що до цього підходять комплексно – облаштовують і зупинки. Вони сучасні, все має гарний і добротний вигляд», – додала жінка.

Нагадаємо, тролейбусний маршрут на житловий масив Сокіл – частина програми мера Дніпра Бориса Філатова з відродження у місті муніципального електротранспорту. Торік у Дніпрі відновили тролейбусний маршрут на ж/м Парус.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.