Із початку року у Дніпрі відремонтували майже 300 ліфтів та 110 покрівель

У будинках Дніпра продовжують ремонтувати ліфти та покрівлі. Роботи тривають у різних районах міста. Нині кабіни та деталі замінили у майже 300 підйомниках. Покрівлі оновили у близько 110 будинках.

«Цього року коштом міського бюджету заплановано відремонтувати 155 покрівель. На це виділено 70 млн грн. Ми вже виконали близько 70% робіт. Також у планах на цей рік – охопити капітальними та поточними ремонтами загалом 714 ліфтів. На це передбачено 250 млн грн. Виконано понад половину робіт», – розповіла заступник начальника управління – начальник відділу технічного нагляду за поточним ремонтом житлового господарства департаменту житлового господарства міськради Дніпра Юлія Юнаш під час виїзної прес-конференції 28 серпня.

Ремонт різних типів дахів має свої особливості. Так, м’які покрівлі встилають руберойдом на основі поліестеру. Цей матеріал більш витривалий та морозостійкий, ніж склополотно, яке використовували раніше. Під час оновлення жорстких покрівель перевагу віддають металочерепиці та профнастилу замість азбесту. У будинку № 6 у Штабному провулку покрівлю замінювали поступово. Нещодавно роботи закінчили ще над двома під’їздами. Раніше через зношеність склополотна в даху утворювалися дірки. Як наслідок – мешканцям верхніх поверхів будинків підтоплювало оселі.

«Дякуємо, що дах зробили. Я тут 30 років живу і не пам’ятаю нічого такого. Дах протікав давно вже. По стінах навіть текло, і на першому поверсі вода була», – згадує місцева мешканка пані Людмила. Тепер на даху вклали двошарове покриття.

У профільному департаменті мерії кажуть: головне, щоб цілісність покрівлі не порушували встановленням антен. А у багатоповерхівці на проспекті Дмитра Яворницького, 45-А відремонтували ліфт. Старий підйомник відпрацював свій двадцятип’ятирічний термін. Ліфт часто ламався. Зі скаргами на це люди приходили на прийом до міського голови Дніпра Бориса Філатова. Тепер у багатоповерхівці встановили нову кабіну, що відповідає протипожежним нормам, а ще замінили всі необхідні деталі підіймача.

«Застрягали без кінця. Треба було постійно викликати ліфтера. Я застрягав кілька разів. Новий ліфт хороший. Усе замінили нам», – зазначив мешканець багатоповерхівки пан Микола.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.