Космічні розробки, бої роботів та алея стартапів: У Дніпрі відбудеться наймасштабніше інженерне шоу країни

15-16 вересня у Дніпрі відбудеться головне інженерне шоу України – Interpipe TechFest 2018. Його мета – представити загалу сучасну інженерію, сприяти розвитку стартапів та інноваційних проектів мешканців міста.
«Ми хочемо, щоб інноваційні технології, які є на заводах, у лабораторіях, у розробників, буквально вийшли на вулиці. Адже люди, здається, забули, що в Україні можуть не тільки вирощувати пшеницю. Тут роблять двигуни для літаків, обладнання для космічних об’єктів. Цим займаються і відомі державні підприємства, і приватні компанії. Дніпро – це місто інженерів, і ми прагнемо повернути йому славу в цій галузі», – зазначив Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП.
У рамках фестивалю пройде масштабна виставка. Серед іншого, свої досягнення представлять державні та приватні компанії космічної галузі, ракетобудівники-аматори. Крім цього, відвідувачі зможуть побачити 7 різних видів змагань, зокрема, бої роботів, першість із судно- та авіамодельного спорту, кібертурніри. Також під час фестивалю працюватимуть лекторій та алея стартапів. У рамках лекторію просто неба досвідом поділяться відомі популяризатори науки і вчені.  А на алеї стартапів представлять переможців і учасників конкурсу InnoDnipro, ініційованого Дніпровською міською радою.
«Вперше на фестивалі з’явиться алея стартапів. Тут можна буде представити індивідуальні проекти, рішення, презентації. Закликаю всіх охочих долучатися та ділитися своїми ідеями. Можливо, саме під час фестивалю ви знайдете однодумців, партнерів, інвесторів», – закликала виконувачка обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило. За її словами, такі заходи дуже важливі для міста, адже вони свідчать про успіхи Дніпра у сфері технологій та мотивують запускати нові сучасні рішення.
Interpipe TechFest 2018 відбудеться у парку розваг «Лавина» 15-16 вересня. Подробиці – на сайті заходу. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.