Вентиляція фасадів і теплі покрівлі: У Дніпрі триває системна реновація шкіл 

У Дніпрі продовжують капітально ремонтувати будівлі шкіл-тисячників. Системну реновацію навчальних закладів у різних районах міста започаткували з ініціативи мера Бориса Філатова. Нині роботи ведуться у шести школах. 

«Зараз у нас в роботі шість шкіл. Середня вартість капітальних ремонтів коливається від 50 до 80 млн грн – залежно від обсягу робіт. Усе це – частина програми міського голови Дніпра Бориса Філатова з реновації та благоустрою шкіл. Ми вже здали в експлуатацію школи № 135, 66 і 97», – зазначив начальник управління  інфраструктури міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Петро Шматченко.

Зокрема, перший за понад два десятиліття комплексний ремонт триває у навчально-виховному комплексі № 148 «Спеціалізована школа-дошкільний навчальний заклад «Планета щастя». Особливу увагу приділили покрівлі. На неї нанесли поліуретановий утеплювач, а зверху – кілька шарів фарби, що відбиває світло. Це допоможе захистити кімнати від надмірного прогрівання. Також облаштовують фасад, що вентилюється. Ремонтники використовують будівельні матеріали вітчизняного виробництва. Вони якісні та відповідають нормам пожежної безпеки. 

А ще у школи з’являться енергоощадні LED-світильники, що живляться від сонячних батарей. Тут також замінять вікна, двері, пришкільну огорожу та висадять нові дерева. 

Основну частину ремонту у НВК № 148 закінчать до початку навчального року. Решта робіт не заважатиме школярам, адже будівельники працюватимуть ззовні. 

Учні та керівництво школи з нетерпінням чекають на завершення реновації. «Для нас це – подарунок до подвійного ювілею. Цього року будівлі школи виповнюється 25 років. Тож і останній великий ремонт був ще тоді. Також у травні ми відзначили 20 років «Планети щастя». Ми дуже раді, що у нас роблять ремонт. Хочеться побачити результат. Діти дуже хочуть побачити. Та ми їм кажемо: «Не приходьте зараз до школи, усе побачите 1 вересня», – розповіла виконувачка обов’язків директора НВК № 148 Лариса Василенко. 

Як відомо, реновацію шкіл Дніпра проводять коштом міського бюджету.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.