Дніпровська міська рада виграла суд у члена громадської організації «Самозахист підприємців»

Верховний Суд України 7 серпня 2018 року задовольнив касаційні скарги Дніпровської міської ради та комунального підприємства «Благоустрій міста», скасувавши попередні судові рішення у справі щодо скарги одного з членів ГО «Самозахист підприємців».

Ще у вересні 2017 року Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України за результатами розгляду звернення одного з членів громадської організації «Самозахист підприємців» В. Ніколайчука визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції дії Дніпровської міської ради щодо ухвалення рішення № 39/35 від 29 травня 2013 року «Про затвердження Порядку передачі об’єктів (елементів) благоустрою м. Дніпропетровськ у тимчасове користування не за цільовим призначенням при реалізації потреб для об’єктів сфери споживчого ринку та сфери послуг».

Дніпровська міськрада оскаржила рішення обласного відділення АМКУ до Господарського суду Дніпропетровської області. Суди першої та апеляційної інстанцій відмовили у задоволенні позову мерії про скасування рішення Дніпропетровського обласного відділення АМКУ на скаргу одного з членів громадської організації «Самозахист підприємців». Зараз судову справу направлено на новий розгляд.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.