У Дніпрі до Дня міста запустять тролейбус на житловий масив Сокіл-2

У вересні до Дня міста у Дніпрі планують запустити новий тролейбусний маршрут на житловий масив Сокіл-2. Технічний номер маршруту – 21. Тролейбус курсуватиме від ж/м Сокіл-2 до площі Соборної через проспект Гагаріна, Запорізьке шосе, вул. Панікахи. Будівництво нової тролейбусної лінії йде за графіком. Наразі роботи виконані на понад 70%.

Пасажирів перевозитимуть загалом 8 тролейбусів. На маршруті облаштують 7 зупинок. А на перехресті вул. Панікахи та Запорізького шосе з’явиться новий світлофор.

«На житловому масиві Сокіл не було жодного маршруту електротранспорту. Мешканці цього мікрорайону вже багато років зверталися з проханням запустити на масив тролейбус. До Дня міста плануємо для них такий подарунок», – сказав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев під час перевірки перебігу робіт.

Для нового маршруту кабелі від найближчої тягової підстанції на ж/м Тополя-3 прокладали під землею – щоб не зупиняти рух транспорту на Запорізькому шосе.

Загалом за проектом необхідно прокласти близько 1,5 кілометра контактної мережі. Нині зробили понад половину. До цього встановили 70 нових електроопор.

За словами Ігоря Іванова, головного інженера підрядної організації, яка виконує будівельні роботи, наразі триває улаштування контактної мережі від Запорізького шосе до вулиці Космонавта Комарова, розширення проїжджої частини під розворот тролейбуса на кінцевій зупинці, облаштування кишень у місцях майбутніх зупинок. Крім цього, на кінцевій зупинці буде встановлено диспетчерський модульний пункт.

Із запуском нового тролейбуса автобусні маршрути громадського транспорту не скорочуватимуть.

Мешканка Сокола Єлизавета радіє появі електротранспорту на масиві. «Добре, що буде альтернатива маршруткам. Ми довго на це чекали, і не віриться, що незабаром у нас курсуватиме тролейбус. Часто доводиться їздити на житловий масив Тополя, тому, думаю, користуватимуся цим тролейбусом», – розповіла жінка.  

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.