Спортивна столиця: Дніпро першим в Україні прийматиме чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок

Цими вихідними, 23 та 24 червня, на стадіоні «Метеор» у Дніпрі вперше проходитиме чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок. Першість континенту відбудеться за підтримки програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». У змаганнях братимуть участь 12 команд. Крім збірної України, поборотися за першість до міста приїдуть команди зі Швейцарії, Норвегії, Нідерландів, Швеції, Фінляндії, Угорщини, Австрії, Ізраїлю, Чехії, Латвії та Румунії.

«Для нас – велика честь приймати такі міжнародні змагання. Чемпіонат є унікальною, престижною спортивною подією для нашого міста, оскільки до цього в Україні він не проводився. Отож запрошуємо дніпровців та гостей міста цими вихідними відвідати яскраве свято спорту», – сказав під час прес-конференції 18 червня заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Офіційне відкриття чемпіонату – 24 червня, о 13.00. Спостерігати за іграми й підтримати регбісток зможуть усі охочі, адже вхід на стадіон для вболівальників – безкоштовний. Змагання супроводжуватимуться яскравим спортивним святом –федерації різних ігрових видів спорту, які представлені у Дніпрі, влаштують показові виступи.
Ігри розпочинатимуться о 10.00. У перший день проходитиме груповий етап, а в другий – плей-офф і фінал.

 «Регбі-7 – захопливий вид спорту, який відрізняється особливою динамічністю. На полі зустрічаються дві команди, в кожній з яких – 7 спортсменів. Вони грають 2 тайми по 7 хвилин кожен. Запрошуємо всіх підтримати гравців», – сказав президент Федерації регбі м. Дніпра Денис Давидов.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.