У Дніпрі майже 300 слухачів Університету третього віку встановили всеукраїнський танцювальний рекорд

Увечері 16 червня на Фестивальному причалі Дніпра 290 містян елегантного віку встановили масштабний танцювальний рекорд. Слухачі Університету третього віку – соціального проекту, який за підтримки мера Бориса Філатова вийшов на новий якісний рівень, виконали низку танцювальних па, а потім утворили напис «Дніпро».

«Університет третього віку – унікальний проект. Тисячі пенсіонерів мають змогу не лише поспілкуватися одне з одним, а й отримати нові знання, вивчити іноземні мови та комп'ютерну грамоту або здобути навички з агрономії. Це – своєрідна соціалізація та можливість провести вільний час із користю. У мерії Дніпра є ще один унікальний проект – безкоштовний муніципальний табір «Золотий вік», де дідусі та бабусі можуть тиждень відпочивати у комфортних умовах і на свіжому повітрі. Ці ініціативи розвиватимуться й надалі», – зазначив очільник Дніпра Борис Філатов.

Флешмоб «Місто, що танцює» тривав 3 хвилини 30 секунд. 
У Національному реєстрі рекордів України досягнення зафіксували як «Наймасштабніший рекорд людей похилого віку». Сертифікат передали до мерії Дніпра. 

«Ми фіксуємо лише ті рекорди, які є викликом. До цього, можливо, хтось і намагався зробити щось подібне, однак зареєстрували рекорд ми саме в Дніпрі», – зазначила представниця Національного реєстру рекордів України Олена Булок.

Спеціально для дніпровського флешмобу створили нову версію пісні українського гурту Нумер 482 – «Добрий ранок, Україно!». Постановку готували близько двох місяців.
Хореографи розробляли всі танцювальні рухи відповідно до вікових особливостей своїх підопічних, адже понад третині танцівників – за 70 років. Найстарша учасниця флешмобу – 85-річна Марія Смелянець. Незважаючи на вік, з усіма рухами жінка впоралася легко.

«Я все життя танцювала. Мені це подобається. Тож зараз я у своїй тарілці. У мене вдома не дуже приємна ситуація нині, тому, щоб не залишатися самій, я й прийшла сюди. Адже тут приємне та доброзичливе оточення. Мені подобається», – розповіла пані Смелянець.
На час флешмобу подбали і про медичний супровід, однак він не знадобився. 

«Нам дуже пощастило з погодою. Та ми були підготовлені. Тут чергували 12 медичних працівників. Але вони не знадобилися. Все пройшло чудово. У наших учасників буквально сяють очі», – розповіла заступник директора департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради  Олена Куян.
Довідка. Університет третього віку є інноваційним проектом, що реалізує принцип «навчання протягом усього життя». Дніпро став першим містом в Україні, де міська рада з ініціативи мера Бориса Філатова підтримала цей соціальний проект, що допомогло йому стати більш масштабним та масовим. Нині в університеті навчається близько 5 тис. дніпрян елегантного віку. Реєстрація триває. Більше про проект можна дізнатися на сторінці в соцмержі: www.facebook.com/UTVdp або за телефоном: 778 03 44.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.