Борис Філатов: Традиційний напівмарафон у Дніпрі стає міжнародною біговою подією

У Дніпрі стартував третій INTERPIPE Dnipro Half Marathon - найбільший регіональний напівмарафон в Україні. Змагання проходять за підтримки програми мера Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця».

"Щороку кількість учасників збільшується. Як спортивна столиця ми задекларували великі амбіції. Сьогодні у нас багато іноземних гостей. Наш щорічний напівмарафон стає вже швидше міжнародним. Це - традиція, яку ми будемо підтримувати й надалі", - зазначив Борис Філатов. Очільник міста закликав дніпрян приєднатися до спортивної події наступного разу.

Міський голова Дніпра також подякував організаторам за якісну організацію логістики. Так, уздовж бігової дистанції учасників супроводжують волонтери. Працюють й медичні пункти.
"Дуже приємно, що ця подія (INTERPIPE Dnipro Half Marathon, - ред.) стала історичною для міста. Свій місцевий марафон має столиця. Дніпро також має свої марафон і напівмарафон. У нас зростає і кількість учасників, і призовий фонд. Для усіх нас це - прекрасний досвід", - сказав генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черницький.

Цьогорічний призовий фонд напівмарафону склав 86 тис. грн. Переможці серед жінок і чоловіків отримають по 10 тис. грн. Грошові призи також розподілять за віковими категоріями.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.