У Дніпрі провели перший шаховий турнір серед учасників соціального проекту «Університет третього віку»

Минулими вихідними у парку ім. Т. Г. Шевченка вперше відбувся шаховий турнір серед учасників соціального проекту «Університет третього віку» на призи міського голови Бориса Філатова. На шаховому майданчику парку зібралося декілька сотень пенсіонерів – слухачів університету та тих, хто тільки-но записався до його лав.

  «Дякуємо, що відгукнулися й берете участь у турнірі. Він організований саме для вас, таких завзятих, активних та життєрадісних. Перемог вам не лише на шаховому полі, а й у житті», – привітав учасників директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько.

  Він також вручив сертифікат 89-річному Леоніду Воловельському як найстаршому шахісту турніру.

 Змагання розпочалися з бліц-турніру. Його переможці й призери отримали дипломи та подарунки. Євген Каварма посів перше місце. Чоловік грає у шахи з чотирьох років. Цієї гри його навчив батько.

 «Приємно, що міська влада проводить такі турніри серед людей похилого віку. Граємо на свіжому повітрі, спілкуємося та гарно і з користю проводимо дозвілля. Гра в шахи – це комбінації. Вона тренує витривалість і спокій. У житті, до речі, це дуже допомагає», – каже чоловік.

 Загалом змагання тривали два дні. Учасники зіграли сім турів. За результатами фінальних ігор у категорії професіоналів абсолютним переможцем став Володимир Павлов, а серед любителів – В'ячеслав Євтушенко. Чемпіони й призери турніру отримали подарунки, а всі учасники – річну передплату на газету «Наше місто» та можливість поїхати на екскурсію до сел. Петриківка.

 Довідка. Університет третього віку є соціальним проектом для літніх людей. Основна його мета – створити пенсіонерам можливість для спілкування, проведення змістовного та цікавого дозвілля.
 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.