У Дніпрі стартував соціокультурний проект «Люди, постаті, герої міста на Дніпрі»

  Соціокультурний проект «Люди, постаті, герої міста на Дніпрі», що розпочався в місті, розповідатиме дніпровцям про особистостей, які працювали задля процвітання Дніпра раніше й роблять це нині. У рамках проекту пройдуть виставки, авторські екскурсії, лекції, круглі столи, диспути й концерти гуртів міста. Також проект включатиме конкурс учнівських  і студентських робіт та відеороликів «Герої поруч з нами / Місто без героїв».

 Конкурс організовує Меморіальний будинок-музей Д. І. Яворницького за підтримки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

   «Конкурс проводиться у двох номінаціях: літературні роботи та відеоролики. На вибір пропонуємо дві теми. Перша – «Герої поруч з нами» – про народних героїв, простих людей, життя яких є прикладом для наслідування, а їхня діяльність сприяла чи сприяє розвитку міста. Друга тема – «Місто без героїв». Тут ми пропонуємо розповісти про те, як жило б наше місто, якщо б у ньому не залишилося особистостей, котрі працюють на його користь, та чи взагалі потрібні місту герої. Сподіваємося, що дітям і молоді буде цікаво спробувати себе у професії журналіста», – розповіла Яна Тимошенко, завідувачка Меморіального будинку-музею академіка Дмитра Яворницького

 Надсилати конкурсні роботи можна до 20 червня на електронну адресу: yavor@email.ua. Переможці у різних вікових категоріях отримають призи й подарунки від організаторів та спонсорів.

 Директор центру культури «Українське подвір'я», член журі конкурсу Наталя Гейман зазначила, що судді звертатимуть увагу на чесність та відвертість авторів. Зі свого боку представник  департаменту гуманітарної політики міської ради Владислав Полушкін очікує, що потенційні учасники зацікавляться конкурсом. Про його початок повідомили усі міські заклади загальної та середньої освіти.
 Учениця 5 класу школи № 46 Дар'я Близнюк готує матеріал зі своєю подругою й визначилася з героями.
«Робитиму відеоролик про двох своїх учителів. Для мене вони – герої сьогодення, оскільки вони у професії за покликом серця. Моя подруга буде оператором. Уже розробили сценарій. Сподіваюся, в нас все вийде», – сказала школярка.

 Для підготовки конкурсних творів діти зможуть скористатися фондами міських бібліотек, адже не вся інформація є в Інтернеті. За словами заступниці начальника управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Людмили Кудряшової, міські заклади культури підтримали проект «Люди, постаті, герої міста на Дніпрі». Вони готові надавати свої майданчики й приєднуватися до проведення різних заходів у його рамках.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.