Урочисте відкриття меморіальної дошки випускнику СЗШ № 5 Олександру Третяку, бійцю 25-ої окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади

Про відкриття меморіальної дошки випускнику СЗШ № 5 Третяку Олександру Євгеновичу

03 травня о 13-00  у СЗШ  № 5 (вул. Караваєва, 17А) – урочисте відкриття меморіальної дошки випускнику  цієї школи  Олександру Третяку, бійцю 25-ої окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Участь у заході візьмуть і рідні та друзі загиблого воїна.

К.о. головний спеціаліст сектору превентивного та фізичного виховання відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Полушкін Владислав Віталійович (тел. 0981703016).

Довідка:

Третяк Олександр Євгенович народився 28 вересня 1989 року у м. Дніпрі, українець. Сімейний стан - неодружений.
 З 1997 по 2007 рік Олександр Третяк навчався у середній загальноосвітній   школі №5 . Закінчив 11 класів. За час навчання проявив себе товариським, порядним учнем, який завжди був готовий прийти на допомогу.

Після закінчення школи вступив до Дніпропетровського державного індустріального технікуму, який закінчив у 2011 році за спеціальністю «Машинобудування».

У 2008 році був призваний до лав Збройних сил України. Проходив військову службу у в/ч 3036 на посаді стрільця  у званні - старший солдат. Ще тоді зрозумів, що армія - це його дух та стихія.

У 2011 році вступив до Національної металургійної академії України, на заочний факультет. Після закінчення отримав диплом бакалавра за фахом
«Машинобудування».

24 квітня 2014 р. був мобілізований і проходив військову службу у 25-ій окремій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді. Учасник бойових дій у зоні АТО з перших днів. Брав безпосередню участь у найгарячіших регіонах.

Серед яких - оборона Луганського аеропорту. Велика кількість вогневих точок і летовище фактично знаходилися в облозі, коли три літаки відправили в зону бойових дій...Сашко був у першому , який встиг приземлитися. Другий, відомий сьогодні кожному українцю, Іл-76, було збито, тоді одночасно загинули 49 українських військових.

Олександр Третяк  був справжнім патріотом України, здатний ціною власного життя захищати її інтереси. Тому після демобілізації через деякий час знову повернувся до десантних військ  ВДВ і тепер уже на все життя...

З 14 грудня 2016 року вдруге захищав суверенітет України на фронті у 81-ій аеромобільній бригаді на посаді гранатометника 3-го парашутно-десантного взводу, 9-ї  парашутно-десантної роти , 3-го парашутно-десантного батальйону.

Загинув Олександр  Третяк 03 квітня 2017 року від мінно-вибухової травми під час виконання завдань під час  антитерористичної операції на Сході.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.