Розшук власників покинутих будівель: У мерії Дніпра з'ясували, кому належить колишній Будинок офіцерів

Приміщення колишнього Будинку офіцерів (вул. Воскресенська, 3) перебуває у приватній власності компаній «Терем» і «КС Груп». Будівлю їм передали у 2014 році. Тоді власники начебто збиралися облаштувати тут готель. Однак з невідомої причини проект заморозили, а будівля залишилася стояти покинутою.

У мерії Дніпра зв'язалися з власниками будинку. Однак після місяця очікування – жодної відповіді.
«Минулого місяця ми направили їм листи. Ми також підняли ще радянські документи, що свідчать: будівлю включено до реєстру пам'яток культури. Однак у витязі переліку пам'яток культурної спадщини національного значення Дніпропетровської області з державного реєстру нерухомих пам'яток України її немає. Тож питання є ще, мабуть, до Міністерства культури. Адже воно мало укласти угоду з власниками, яка б зобов'язувала їх підтримувати будинок у належному стані. Чи було це – поки невідомо. Ми звернулися з листами й до профільного міністерства. Відповідей поки немає», – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою міськради Дніпра Руслан Мороз.

Приміщення, де колись розташовувався Будинок офіцерів, – не єдина покинута будівля у Дніпрі. Часто в таких будинках улаштовуються безхатьки, а технічний стан погіршується з кожним роком.
Щоб вирішити цю проблему, інспекція з питань благоустрою займається виявленням покинутих і занедбаних будівель на території міста. Їх вносять до так званого переліку будинків без господарів. Далі, якщо власників вдається встановити, приміщення виключають зі списку й ним мають опікуватися господарі. Якщо вони виявляться, наприклад, банкрутами, будівлю можуть виставити на продаж. Водночас демонтаж будинків проводитимуть лише у крайньому разі – коли їх неможливо реконструювати.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.