Борис Філатов перевірив, як ремонтують ліфти у багатоповерхівках Дніпра

Міський голова Дніпра Борис Філатов проінспектував перебіг капітального ремонту ліфтів у двох дев'ятиповерхівках Центрального району. Мер наголосив: проблему підйомників, що не працюють, у Дніпрі планують вирішити до 1 липня.

«Півроку тому я обіцяв системно взятися за питання ліфтового господарства. Через зношеність і масовий вандалізм із підйомниками виникла серйозна проблема. Особливо у Шевченківському районі та на житломасивах Тополя. За статистикою, там не працювало близько половини ліфтів. Це – наче геноцид, адже деяких людей така ситуація робить заручниками власних осель. До першого липня ми плануємо вирішити проблему зламаних ліфтів», – зазначив Борис Філатов.

Нові підіймачі, що ними обладнують будинки, – виробництва білоруського заводу. Кабіни відповідають, зокрема, нормам пожежної безпеки та захищені від дій вандалів. Щотижня у багатоповерхівках Дніпра встановлюють і ремонтують близько 4-5 підйомників. У пріоритеті ліфти, що стояли зламаними найдовше.

Так, у двох під'їздах будинку на вул. Юрія Савченка, 46 ліфти розікрали рік тому. Під час капітального ремонту тут встановили нові кабіни з антивандальними кнопками, замінили двигуни та станції управління. Таку комплексну реконструкцію провели вперше з моменту зведення будівлі.

«Мені подобаються зміни у нашому під'їзді. Нам встановили вікна, оновили ліфт. Раніше він часто ламався, а тепер він новий і акуратний. Я дуже рада. Якщо так триватиме й надалі, то наш будинок, наш район загалом матиме в рази кращий вигляд», – розповіла місцева мешканка Софія.
Крім цього, у багатоповерхівці на вулиці Шмідта, 25-А також оновили кабіну ліфта та його технічне оснащення.

Містян закликають бути пильними й берегти оновлені підйомники. Водночас, щоб запобігти розкраданню деталей ліфтів і комунального майна загалом, у мерії продовжують операцію із закриття пунктів прийому металобрухту. Нині перейшли до точок скуповування металу у приватному секторі.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.