Діловий дрес-код, доброзичливість і стриманість у соцмережах: У Дніпрі затвердили Кодекс поведінки працівників мерії

У мерії Дніпра запровадили Кодекс поведінки працівників. Відтепер у муніципалітеті діють чіткі правила щодо того, що дозволено робити посадовцям і який вигляд вони повинні мати. За дотриманням норм, перелік яких депутати затвердили під час 31-ї сесії 25 квітня, стежитиме спеціальна комісія з питань поведінки працівників Дніпровської міськради. За порушення кодексу передбачена дисциплінарна відповідальність.

Так, серед загальних обов’язків працівників мерії – якісна і своєчасно виконана робота, неупередженість, а також ввічливість і доброзичливість. Чиновники мають бути об’єктивними та постійно вдосконалювати свої професійні навички.

Крім цього, працівники муніципалітету зобов’язані не допускати у міжособистісному спілкуванні, публічних виступах чи коментарях у соцмережах висловлювань, що дискримінують, принижують національну чи людську гідність, релігійні переконання інших. Також їм варто утриматися від створення й поширення неточних і упереджених матеріалів.

Окремий пункт кодексу – вимоги до зовнішнього вигляду працівників мерії. Так, для жінок основою офіційно-ділового стилю вважається костюм класичного крою. При цьому спідниця має бути приблизно до середини коліна – на 5 см вище або нижче. Допускаються також брючні костюми, класичні блузи та закриті сукні. Крім цього, працівницям слід добирати речі не більше як трьох кольорів і двох типів принтів. Водночас панянкам рекомендовано утриматися від прозорих тканин, глибоких декольте, занадто вузьких і коротких спідниць з глибокими розрізами.

Чоловічий дрес-код у мерії передбачає костюм і сорочку спокійних кольорів.
А ще працівники міськради, котрі постійно спілкуються з містянами, носитимуть бейджі. На них вказуватимуть прізвище, ім’я й посаду представника мерії.
Крім цього, кодексом заборонено з’являтися у громадських місцях у нетверезому стані – навіть у неробочий час.

Документ також регламентує графік роботи. Загалом це – 40 годин на тиждень: з понеділка по четвер – з 9:00 до 18:00, а у п’ятницю – до 16:45. Перерва – з 13:00 до 13:45.
Загалом кодекс допоможе чиновникам працювати ефективніше та уникати, зокрема, зловживань владою. Із нормами поведінки посадовців ознайомлюватимуть також при прийомі на роботу, а дотримання задекларованих правил впливатиме на кар’єрне зростання працівника.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.