До Дніпра вперше привезли кубки Ліги чемпіонів УЄФА

23 квітня на Фестивальному причалі дніпряни зустріли нагороди для переможців Ліги чемпіонів УЄФА – кубки, які отримають найкращі чоловічий та жіночий клуби. Володарів цих трофеїв визначать майже за місяць під час фінальних матчів у Києві.

«Ми сьогодні маємо змогу побачити кубки та сфотографуватися з ними, відчути себе частиною великого європейського футбольного свята. Це викликає неабиякий інтерес, люди хочуть побачити легендарні трофеї. Я запрошую всіх містян», – сказав заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

До Дніпра заповітні нагороди привезли вперше.
«Кубків Ліги чемпіонів ніколи раніше не було в Дніпрі. Тобто, сьогодні така приємна історична подія. Для мого улюбленого міста – це чудова нагода привернути увагу дітей та батьків до футболу, щоб наступне покоління футболістів прославило наше місто», – зазначив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

На Фестивальному причалі трофеї демонструватимуть до 19:00. Зустріти кубки прийшло кількасот мешканців міста.
«Ми часто збираємося з друзями пограти у футбол. Коли дізналися, що привозять кубок, вирішили прийти подивитися та сфотографуватися. Для дніпрян, які захоплюються футболом, це дуже важлива подія», – вважає футбольний фанат Вадим Яковенко.
Трофеї подорожуватимуть Україною 10 днів. Їх уже показали мешканцям Києва та Маріуполя. На черзі – Харків, Одеса, Львів.

Довідка. Кубок, який вручається чоловічому клубу за перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА, важить 7,5 кг і має висоту 73,5 см. Трофей створив бернський ювелір Юрг Штадельман. Кубок Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок має вагу 10 кілограмів, а його висота – 60 сантиметрів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.