Дніпро – простір чистоти: Комунальники продовжують наводити лад у місті

Дніпровські комунальні служби продовжують весняне оновлення міста. Наразі вони очищають зливову каналізацію та замінюють аварійні електроопори.
Так, комунальне підприємство «Гідроспоруди» вже промило й очистило близько 70 кілометрів колекторів із майже 700 км.

«Після зими частина піску, яким посипали дороги, потрапила до колекторів. Ми промиваємо їх щороку. Зараз готуємося до літнього сезону, до дощів. У планах – промити дощоприймачі на проспекті Героїв, Набережній Перемоги, Набережній Заводській, проспекті Дмитра Яворницького. Чистимо основні магістралі. Потім візьмемося до прочистки колекторів у дворах», – розповів директор КП «Гідроспоруди» Дніпровської міської ради Валентин Лазарєв.

До роботи залучені дві каналопромивні машини, трактори та бригади комунальників, які прочищають колектори вручну. Одна з каналопромивних машин унікальна – в Україні таких більше немає. Вона призначена для особливо складних випадків: «На цій машині стоїть два насоси: один на 250 атмосфер, другий на 600 атмосфер. Ми використовуємо її, коли колектори дуже забиті. З радянських часів у деяких навіть залишився бетон та шлак, і їх вручну неможливо прочистити. А ця машина справляється», – додав Валентин Лазарєв.

Крім цього, комунальники замінили дві електричні опори на вул. Луговській (трамвайна зупинка «Парк Сагайдак») та пофарбували їх. У планах на цій ділянці – ще дві електроопори.

«Якість перевезень пасажирів електротранспорту залежить не тільки від якості рухомого складу, а й від стану контактної мережі. Зараз ми замінюємо аварійні електроопори за заявками мешканців міста. Ми ставимо 2 види опор: металеві та залізобетонні. На балансі підприємства перебуває 10,5 тис. опор. Вже замінили електричні опори на вул. Севастопольській, вул. Володимира Мономаха, Набережній Заводській та просп. Гагаріна. В середньому щомісяця ми замінюємо 5-6 опор», – розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

Нагадаємо, в місті також оновлюють дорожню розмітку. До середини літа свіже маркування з’явиться на 90 вулицях. Також комунальники висаджують дерева і прибирають пісок, яким посипали дороги взимку. За дорученням Бориса Філатова, очистити тротуари й шляхи від піску мають до 1 травня.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.