У Дніпрі взялися за незаконні пункти прийому металобрухту в приватному секторі

У Дніпрі розпочався другий етап операції «Дамоклів меч». Нині в місті взялися за незаконні точки купівлі металобрухту, розміщені на території приватних домоволодінь.

«Ми перейшли до другого етапу операції – «Селевий потік». Полягає він у проведенні профілактичних бесід роз'яснювального характеру з власниками домоволодінь, на території яких здійснюється скуповування металу. Час іде на години. Не шановні ділки! Якщо ви думаєте, що якимось дивним чином ми не приїдемо до вас, то помиляєтеся», – написав виконувач обов'язків міського голови Дніпра Михайло Лисенко на своїй сторінці у соцмережі.

За словами посадовця, у місцях прийому брухту часто виявляють, що технічні умови на підключення будинків до водопостачання, водовідведення та електроенергії не відповідають проектним нормам. Щоб уникнути загрози життю і здоров'ю пожильців, на цих ділянках проводитимуть системні ремонти. Тож винахідливим «бізнесменам» доведеться потерпіти.

Як відомо, за розпорядженням міського голови Бориса Філатова масштабний рейд із закриття незаконних пунктів купівлі металу в місті розпочали майже два місяці тому. Під час першої хвилі операції «Дамоклів меч» ліквідували 176 точок прийому брухту.

Деякі ділки самостійно згортають несанкціонований бізнес і навіть розбирають конструкції, в яких вели свою незаконну діяльність. Нові точки приймання металу працюють недовго, адже про місце їхнього розташування дніпряни оперативно повідомляють комунальні служби. Для цього в соцмережі створено спеціальну групу: https://www.facebook.com/groups/909099015935346/. У мерії пильно стежать за тим, щоб не відкривалися нові пункти.

Завдяки проведенню операції «Дамоклів меч» у Дніпрі зменшується статистика розкрадання металевих деталей комунального майна. Так, за даними Михайла Лисенка, протягом останнього місяця крадіжки намагалися здійснити лише у двох ліфтах. Зловмисників упіймали. Водночас проблемним питанням залишається розкрадання люків і телефонних кабелів. Однак у мерії переконані: зможуть дати раду й цій ситуації.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.